Kalender

okt
28
ons
2020
U10 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
okt 28 kl. 17:00 – 18:30
U8 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
okt 28 kl. 17:00 – 18:15
U14 – Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
okt 28 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
okt 28 kl. 18:30 – 20:00
A-laget Träning @ Falkenbergs Idrottshall
okt 28 kl. 19:30 – 21:00
nov
2
mån
2020
U10 Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 2 kl. 17:00 – 18:30
U12 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 2 kl. 18:30 – 20:00
U14 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 2 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 2 kl. 20:00 – 21:30
nov
4
ons
2020
Handbollsskolan @ Falkenbergs Idrottshall
nov 4 kl. 17:00 – 18:00
U10 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 4 kl. 17:00 – 18:30
U8 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 4 kl. 17:00 – 18:15
U14 – Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 4 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 4 kl. 18:30 – 20:00
A-laget Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 4 kl. 19:30 – 21:00
nov
5
tor
2020
U12 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 5 kl. 17:15 – 18:45
nov
7
lör
2020
U14: HK Varberg – IS Orion @ Varbergs Idrottshall
nov 7 kl. 12:15 – 13:15
U10: IS Orion – Halmstad HF 2 @ Falkenbergs Idrottshall
nov 7 kl. 13:00 – 14:00
U17: HK Hylte – IS Orion @ Örnahallen
nov 7 kl. 14:00 – 15:00
nov
8
sön
2020
Herr 6 Väst: Marks HK – IS Orion @ Arenahallen, Mark
nov 8 kl. 16:30 – 17:30
nov
9
mån
2020
U10 Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 9 kl. 17:00 – 18:30
U12 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 9 kl. 18:30 – 20:00
U14 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 9 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 9 kl. 20:00 – 21:30
nov
11
ons
2020
Handbollsskolan @ Falkenbergs Idrottshall
nov 11 kl. 17:00 – 18:00
U10 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 11 kl. 17:00 – 18:30
U8 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 11 kl. 17:00 – 18:15
U14 – Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 11 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 11 kl. 18:30 – 20:00
A-laget Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 11 kl. 19:30 – 21:00
nov
12
tor
2020
U12 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 12 kl. 17:15 – 18:45
nov
14
lör
2020
U10: Halmstad HF 1 – IS Orion @ Stenstorpshallen
nov 14 kl. 12:30 – 13:30
U12: IS Orion – HK Hylte @ Skogstorpsskolan
nov 14 kl. 13:00 – 14:00
nov
16
mån
2020
U10 Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 16 kl. 17:00 – 18:30
U12 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 16 kl. 18:30 – 20:00
U14 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 16 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 16 kl. 20:00 – 21:30
nov
18
ons
2020
Handbollsskolan @ Falkenbergs Idrottshall
nov 18 kl. 17:00 – 18:00
U10 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 18 kl. 17:00 – 18:30
U8 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 18 kl. 17:00 – 18:15
U14 – Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 18 kl. 18:30 – 20:00
U17 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 18 kl. 18:30 – 20:00
A-laget Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 18 kl. 19:30 – 21:00
nov
19
tor
2020
U12 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 19 kl. 17:15 – 18:45
nov
21
lör
2020
U10: IS Orion – HK Varberg grön @ Falkenbergs Idrottshall
nov 21 kl. 13:00 – 14:00
U14: IS Orion – HK Aranäs P13 @ Falkenbergs Idrottshall
nov 21 kl. 14:15 – 15:15
Herr 6 Väst: IS Orion – Härryda HK 2 @ Falkenbergs Idrottshall
nov 21 kl. 16:00 – 17:00
nov
23
mån
2020
U10 Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 23 kl. 17:00 – 18:30
U12 Träning @ Gymnasieskolans idrottshall
nov 23 kl. 18:30 – 20:00
U14 – Träning @ Falkenbergs Idrottshall
nov 23 kl. 18:30 – 20:00